קרן פנסיה, שיווק פנסיוני

קרנות הפנסיה אשר נועדו להבטיח את עתידו הכלכלי של כל אדם עובד במדינת ישראל, חייבות להיות מנוהלות על ידי גוף מקצועי המתמחה בשיווק קרנות פנסיה. קרן פנסיה בהתאמה אישית!

קרנות פנסיה המורכבות משילוב של תוכניות חיסכון לטווח הארוך וממסגרות ביטוחיות כאלו ואחרות, נועדו לאפשר לכל אחד ואחת מכם הכנסה קבועה וראויה גם לאחר הפרישה ממקום העבודה. קרנות הפנסיה המאפשרות לנו ליהנות מגמלה חודשית אמורות לכלול גם כיסויים ביטוחיים נוספים כגון: פנסיית נכות המתגמלת אתכם במקרים של אובדן כושר העבודה בטרם הגיעכם לגיל הפרישה, פנסיית שארים המהווה מעין ביטוח חיים המשולם לשארי המבוטח במקרי מוות או פטירה של המבוטח.

אנחנו ב-"טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", מתמחים בהתאמת קרנות הפנסיה לכל אחד ואחת מכם. בחירה נכונה ומקצועית של קרן הפנסיה, יכולה ברוב המקרים לעשות את ההבדל גם בכל הקשור לכיסויים הביטוחיים המוענקים לכם מטעם הקרן וגם ברמת התשואה אותה משיגה הקרן לאורך השנים.  לנו ב-"טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", יש את כל הידע, היכולות והניסיון המקצועי, להעמיד לרשות כל אחד ואחת מכם את קרן הפנסיה המותאמת לו באופן אישי.

שיווק פנסיוני

 קרן פנסיה היא שילוב של ביטוח ותוכנית חיסכון לטווח ארוך. פנסית הזקנה משולמת למוטב בהגיעו לגיל פרישה ועד יום מותו. מטרת החיסכון לקרן פנסיה הינה לאפשר לנו הכנסה קבועה לאחר הפרישה מהעבודה, אשר תסייע לנו להתקיים.
החיסכון לפנסיה מתבצע לרוב לאורך עשרות שנים בעודינו צעירים, הכסף נשמר בקופה וצובר ריבית והוא זמין לנו כאשר אנחנו "יוצאים לפנסיה" בצורה של גמלה חודשית (כמו משכורת, רק בסכום נמוך יותר ועם יתרון ענק- לא צריך לעבוד יותר). הקרן כוללת כיסויים ביטוחיים נוספים בהם: פנסיית נכות (אובדן כושר עבודה) ופנסיית שארים (מעין ביטוח חיים המשולם כקיצבה חודשית).
 ישנה חשיבות עליונה לבחירת קרן פנסיה טובה לאורך השנים. ראשית בגלל ההבדלים בכיסויים הביטוחיים אותם מציעות קרנות הפנסיה השונות ושנית, בגלל הבדלי התשואות שמקבלות משמעות עצומה כאשר מדובר בעשרות שנים.