קרן השתלמות ודמי ניהול

קרן ההשתלמות המשמשת על פי רוב לצורכי חיסכון לטווח הקצר או הבינוני, היא גם אפיק החיסכון היחידי  לטווח הקצר אשר מעניק לכם פטור מתשלומי מס.

ניהול אישי וייחודי לכל קרן

הרפורמות השונות בתחום קופות הגמל וקרנות ההשתלמות, אותן הנחיל משרד האוצר בתחילת שנת 2010, מאפשרות לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממגוון נרחב של אפיקי השקעה לצורכי העמדת קרן השתלמות לטווח הקצר או הבינוני.

אצלנו ב-"טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", תוכלו למצוא מגוון נרחב של אפיקי השקעה וחיסכון במסגרת העמדת קרן השתלמות לצרכי החיסכון לטווח הקצר או הבינוני. כיום, המעבר בין קרנות ההשלמות השונות הינו פשוט ומהיר יותר מבעבר, והוא איננו כרוך בתשלום קנסות יציאה ואף איננו כרוך באובדן כספי כלשהוא.

אצלנו ב-"טפירו", תוכלו למצוא את קרנות ההשתלמות האטרקטיביות ביותר בישראל, וכמו כן, תוכלו ליהנות מניהול קרן השתלמות בניהול אישי, וכל זאת תוך כדי השגת תשואת קרנות ההשתלמות האטרקטיבית ביותר. כמו כן, תוכלו ליהנות מתשלום נמוך במיוחד ל דמי ניהול קרן השלמות, ובמקביל ליהנות משקיפות מלאה בכל הנוגע ליישום הליכי השוואת קרנות השתלמות.

דמי ניהול נמוכים

אנו מזמינים אותך לקחת חלק בעידן חדש של הפרטה ושווקים פתוחים. חברת טפירו משווקת באופן ייחודי את מיטב בתי ההשקעות הישראליים. אנו בוחרים עבור לקוחותינו את האפיקים האטרקטיביים ביותר בשוק מבלי להיות מחויבים לקופה כזו או אחרת. רק מרכיב אחד עומד לנגד עיננו והוא האינטרס המובהק של הלקוח לתשואה גבוהה יותר:

  • המעבר מהקופה הישנה לקופה החדשה הינו פשוט ומהיר ולא מצריך כל מאמץ.
  • המעבר אינו כרוך בתשלום או באובדן כספי כלשהו.
  • נציגי טפירו יפרשו בפניך את הקופות האטרקטיביות ביותר בשוק הישראלי.
  • אלפי לקוחות נאמנים ומרוצים הם ההוכחה לכך , ששרות טוב ומקצועיות משתלמים תמיד!