חיליק טפירו

חיליק טפירו נולד ב-28 למאי 1973 בקריית אתא ומתגורר כיום בחיפה עם אשתו וארבעת ילדיו. עוד בהיותו צעיר חלם טפירו להצליח בתחומי הנדל"ן והפיננסים, להיות בעל עסק ולהוכיח את עצמו בתחומים המועדפים עליו. חיליק טפירו כיוון את חלומותיו גבוה והרחק; והדרך להצלחה הייתה מאתגרת.

אמביציה והתמדה לאורך כל הדרך

חיליק עשה מכינה בטכניון עד שהחליט להתמקד בכישרונו הכלכלי, ועבר ללימודי כלכלה וניהול. טפירו חש שהוא נועד להיות עצמאי, והקים עסק עם חבר במו ידיו, בעודו סטודנט. העסק נקלע לקשיים, והשותף השני הועזב. חיליק נאלץ לעבוד קשה לשם "החייאת" החברה – אף שכולם יעצו לו לחסל את החברה ולהתחיל מחדש. הודות לעקשנותו ול"רפורמת בכר" שחייבה את הבנקים למכור את קופות הגמל, חיליק מינף את החברה תוך מספר שנים כמייעץ לבתי השקעות ולבנקים. סוף-סוף גלגל העסק כסף רב, והעבודה הקשה השתלמה.

מינוף החברה והתרחבותה

חיליק טפירו הבין כי שאפתנות ועבודה ממוקדת לפי האינטואיציה והידע האישיים, הם מנת חלקו. הוא רכש עסק אחר עסק, עד שהחברה שבבעלותו נמנתה עם חמש החברות המובילות בתחום הפנסיוני. בגיל 35 הגשים חיליק את חלק מחלומותיו בכוחות עצמו, חיליק שימש כי"ור פורום הסוכנויות הפנסיוניות בישראל, והחזיק מאז במספר חברות: טפירו שיווק פנסיוני, טפירו ניהול השקעות ופיננסים וטפירו נכסים.

הצלחה בתקשורת

חיליק טפירו התראיין רבות באמצעי התקשורת השונים ביניהם ערוץ 10, ערוץ 2, מעריב ,גלובס,דה מרקר, וייעץ בנושאי כספים, פנסיה ונדל"ן, מעודד אנשים בכל גיל להתנהל נכונה מבחינה כספית. ואולם, אם תשאלו אותו מהו סוד ההצלחה האמיתי, הוא יגיד: משפחה. גם בשיא העבודה והלחץ חיליק השקיע במשפחתו ונכח באירועים של ילדיו ושל ואשתו, מעודד אותם לממש את עצמם ככל שאפשר. הם הדבר היקר ביותר לליבו, שלשמו הוא עובד קשה.

שירותי חברת טפירו

חברת טפירו מעניקה ללקוחותיה שירות מקצועי רחב היקף, תוך ליווי צמוד ומותאם באופן מדיוק לכל פרויקט ופרויקט. בין שירותי החברה העיקריים ניתן למנות:

  • מימון נדל"ן – קרנות למימון נדל"ן וגיוס משקיעים.
  • יזמות נדל"ן – יזמות ויישום פרויקטים בתמ"א 38.
  • אשראי / משכנתא חוץ בנקאית – הלוואות כנגד שעבוד נכסי נדל"ן

לחברה יתרון משמעותי בזכות עובדיה המנוסים בנדל"ן, אשראי חוץ בנקאי, מכירות, גיוס משקיעים וקרנות משקיעים. כלל צוות החברה ניחן בהבנה מעמיקה ויכולת אסטרטגית ממוקדת ומתוחכמת לכל פרויקט.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למסע נדל״ני מאתגר ומספק

ולבנות לכם עתיד, יחד איתנו