השקעות קטנות למטרות סולידיות

עומד לרשותכם סכום כסף פנוי? רוצים לפלס את דרככם בבטחה בעולם ההשקעות ושוק ההון? זה הזמן להכיר את הדרך הבטוחה שתאפשר לכם ליהנות מתשואה נאה. מגוון השקעות קטנות, השקעות סולידיות ומסלול מיוחד להשקעות למתחילים.

מחפשים אחר השקעה סולידית לכסף שלכם? רוצים ליהנות ממגוון נרחב של מסלולי השקעות סולידית? אצלנו ב-"טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", תוכלו ליהנות מניהול השקעות אישי גם במסגרת השקעות קטנות, המאפשרות לכם ליהנות גם ממסלולי השקעה המותאמים לסכומי ההשקעה וגם מניהול מקצועי ומתקדם המוענק לכם על ידי צוות מומחים מטעמנו, הכולל בין היתר: כלכלנים, יועצים פיננסיים ואנשי שוק ההון.

השקעה סולידית לכל מטרה

במסגרת מסלול השקעות קטנות או סולידיות, תוכלו ליהנות מניהול השקעות אישי החל מסכום של 10,000 ₪ וממגוון נרחב של מסלולי השקעות בתקציב נמוך. בין יתר היתרונות העומדים לרשותכם במסגרת ניהול השקעה קטנה, חכמה, סולידית ובטוחה באמצעותנו תמצאו בין היתר:

  • פטור מלא ממס רווחי שוק ההון במעבר בין מסלולי ההשקעה
  • חיסכון משמעותי בעלויות לאורך זמן
  • התאמה אישית לתכנון יעדי ההשקעה ורמת הסיכון

ועוד מגוון נרחב של יתרונות המוענקים לכם על ידי צוות המומחים שלנו.

מהי בעצם השקעה קטנה לקראת גיל הפנסיה?

בסרטון הבא תוכלו לצפות במר חיליק טפירו – מייסד החברה מסביר בתוכנית בוקר כיצד תוכלו ללמוד מהו תכנון פנסיוני נכון המצריך הערכות שקולות, בשלב מוקדם של החיים כבר מגילאי העשרים המוקדמים.

בעולם הפיננסי החדש, כל אזרח במדינת ישראל ובעולם כולו חייב להבין שהגורל הפיננסי שלנו תלוי בנו. אנחנו רואים יותר ויותר ארגונים שמפריטים את הפנסיה, זאת משום שהם מבינים כי גם המדינה לא יכולה לספק לחלוטין רמת חיים סבירה בעת פרישה.

הפרשה לקרן פנסיה של המעסיק מוכיחה את עצמה כלא מספיקה וראוי שכל אדם ירחיב את ההפרשה החודשית שלו לעת פרישה מעבר להפרשה הבסיסית של המעסיק, שנקבעת בדרך כלל בהתאם לגובה שכר הבסיס בלבד.

מידע נוסף בתחום השקעות קטנות

  • השקעות למתחילים – קראו בכתבה הבאה כיצד ניתן להתחיל ולהשקיע בסכומים נמוכים, ללא צורך בהון עצמי גבוה… לחץ כאן לכתבה
  • השקעה סולידית – כתבה הסוקרת את תחום ההשקעות הקטנות בשנה החולפת לאור המצב בשווקים העולמיים ובארץ בפרט… לחץ כאן לכתבה