ביטוח בריאות, חיים ותאונות אישיות

ביטוח בריאות פרטי מאפשר לכם ליהנות מכיסוי רפואי מורחב בכל אותם מקרים בהם לביטוח הבריאות הממלכתי ולביטוחי קופות החולים אין מענה ההולם את צרכי הטיפול.

סל ביטוח חיים ובריאות בהתאמה אישית

ביטוחי הבריאות הם הדרך היחידה בה תוכלו להבטיח לעצמכם ולבני משפחתכם את הכיסוי הרפואי ההולם ביותר עבור כל צרה שלא תבוא. אצלנו ב-"טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", תוכלו למצוא סל ביטוחי בריאות מקיף הכולל בין היתר: ביטוחי חיים, ביטוח תאונות אישיות וביטוח בריאות פרטי.

ביטוחים אלו מאפשרים לכם להתמודד עם כל הסיכונים הרפואיים אליהם אנו חשופים במהלך החיים, וכמו כן, להבטיח את מקורות ההכנסה שלכם גם במקרים של אובדן כושר העבודה או מוות. סל ביטוחי הבריאות המוצע לכם על ידינו, מורכב באופן אישי לכל אחד ואחת מכם, והוא מורכב בין היתר מגילו ומצבו הבריאותי של המבוטח, הכנסתו החודשית ועוד.

ביטוח תאונות אישיות

אנו בחברת "טפירו" מאפשרים לך להרכיב סל ביטוחי כולל לך ולבני משפחתך לכל סיכון שעלול להגיע.תכנית ביטוחית כוללת עשויה לעזור כאשר מקורות ההכנסה מתכלים בעת מוות, מחלה, נכות או אבדן יכולת ההשתכרות. חברת טפירו מציעה ללקוחותיה ביטוח חיים למקרה מוות, ביטוח למקרה אבדן כושר עבודה, ביטוח מחלות קשות, ביטוח תאונות, ביטוח סיעודי, ביטוח בריאות (ביטוח תרופות, ניתוחים והשתלות) ועוד.

תכניות ביטוח הבריאות המוצעות לכם על ידי "טפירו שיווק פנסיוני ושוק ההון", מורכבות על ידי מומחים מתחום הביטוח והשיווק הפנסיוני, והן מעמידות לרשותכם את הכיסוי האופטימלי ביותר עבור כל סיכון רפואי כזה או אחר.