אשראי חוץ בנקאי

ניתן לומר שמבין כל שווקי ההשקעות והתחומים הפיננסיים, בתחום הנדל"ן ישנו הצורך הרב ביותר של המעורבים בו להרחיב את הונם העצמי. זאת משום ששוק הנדל"ן מושך אליו גם גופים ואנשים "קטנים" המחפשים ליזום, להקים ולהרוויח – ואפילו חברות יזמיות פרטיות, הנזקקים להון עצמי התחלתי שאין בידם בתחילת הדרך. יזמי נדל"ן מרגישים בנוח לבקש אשראי חוץ בנקאי, היות ובנדל"ן ניתן לסמוך על הידיעה כי תשואה עתידית לבוא (בניגוד לתחומים תנודתיים יותר כמו אג"ח ובורסה).

נדל"ן מניב – לעתיד כלכלי זוהר יותר

שוק הנדל"ן מדבר לכולם, רלוונטי תמיד וללא הפסקה, ומכאן יציבותו היחסית והמשיכה של אנשים רבים לעסוק בו במידה כזו ואחרת, עוד בטרם ההון ההתחלתי הרצוי נמצא בידיהם. במקומות בעלי שוק נדל"ן עצום ופעיל מאוד, כמו למשל אירופה וארצות הברית, מימון חוץ בנקאי של יזמי נדל"ן זוהי פעולה נפוצה ביותר. בזכות מכשירי המימון החוץבנקאיים, רבים מקבלים מקורות משלימים לצרכי ההון העצמי הגבוה, וזוכים להוציא לפועל פרויקטים שעתידים לאכלס דיירים חדשים בנדל"ן מניב.

אז למה כדאי לפנות לאשראי חוץ בנקאי?

רוב הקבלנים והיזמים מעדיפים להיעזר באשראי חוץ בנקאי פרטי כמו החברה של טפירו, ולא בשירותי הבנקים. זאת מכיוון שאמנם לבנקים ישנו יתרון על החברות הפרטיות בכמה מובנים, אך אם נביט בתמונה הכוללת, יתברר שהצעד הנכון ביותר הינו לפנות לאשראי חוץ בנקאי:

  1. הבנקים מתמהמהים – הבנקים לעולם לא ימהרו להלוות כספים לכל דורש ויגדרו את ההלוואה בתנאים נוקשים. בעבודה מול בנק תאלצו להשקיע בהליך הבירוקרטי כמעט כמו בפרויקט עצמו.

  2. ריבית נמוכה במחיר גבוה – אף שהריבית של הבנק נמוכה יותר מזו של חברות המימון הפרטיות, הרי שהתנאים להשגתה מסובכים מאוד, ו"זמן זה כסף" כידוע לכל מי שעוסק בנדל"ן.

  3. עצמאות ושליטה בהון הפרטי – הבנקים דורשים לפקח על פרויקט הנדל"ן ורמת הסיכון השוטפת שלו. בנוסף, הם דורשים לשעבד את אובייקט הנדל"ן כבטחונות נגד האשראי המוענק.

השלמת הון עצמי לפרויקטים באשראי חוץ בנקאי מאפשרת יד רחבה, פרטית ואינדיבידואליסטית יותר של אדם מול הונו וכספיו. בגופים הפרטיים לא קיים סט דרישות כה גדול ופולשני, וניתנת ליזמים ולקבלנים אפשרות גמישה, נוחה ופתוחה הרבה יותר מזו הבנקאית.

אל תתפשרו על הנוחות האישית

אשראי חוץ בנקאי במימון פרטי ייתן לכם כסף נזיל בפועל ובצורה "חלקה" ונוחה. במידה ותזדקקו לגיוס כספים נוסף, למשל במציאת משקיעים "קטנים" לעזר, תוכלו להיעזר בשירותיה של חברת טפירו בראשות חיליק טפירו, שכן החברה מתמחה בכל האספקטים הקשורים להלוואה בנדל"ן, ותדאג להגשמת הפרויקט שלכם. גיוס משקיעים קטנים זהו תהליך פשוט, נוח ומשתלם יותר מאשר השלמת ההון הנדרש לפרויקט דרך הבנק.

שוק הנדל"ן במהותו צובר סכומים גדולים מאוד של מימון הון. על מנת להשתלב בפועלו ולהצליח, עליכם להכיר את המשחק, את היתרונות של כל גוף מלווה ולהסתכל על המציאות לטווח הרחוק.

חברת טפירו. שואפים לשלמות.